En iyi Bursa Kurumsal Seo Firması

En iyi Bursa Kurumsal Seo Firması

[Total: 10 Average: 5]
Eğer Google ve Yandex gibi arama motorlarında ilk sayfada görünür olmazsanız, sektördeki pazar payınız artık oldukça düşükçek demektir. Kurumsal SEO Uzmanlarımız sizlere bunu nasıl düzeltebileceğinizi göstermek için burada hazır !

Hizmet verdiğimiz markanın ihtiyaçlarını ve önceliklerinin farklı olduğunu ele alırsak, standart SEO analiz aşamsından bahsedemeyiz. Seo kurumsal analiz uzmanı sürece başlarken, markanıza yaptığımız başlangıç toplantısında tüm ihtiyacı anlayacak doğru sorular ile, hızlı katkı sağlayacak işleri önceliklendirerek bir proje planı oluşturuyoruz.

” Başarı” nın “Çalışmak” tan önce geldiği tek yer sözlüktür. Bize sizin için çalışma fırsatı verin, başarıyı biz getirelim. “

Ali SAYGISEVER

Anahtar kelime analizlerini yaptıktan sonra anahtar kelime bazında rakip analizini gerçekleştiriyoruz. Alexa Kurumsal yerel Seo gibi dünya ve ülke sıralamaları düzenli bir şekilde analizleri hazırlıyoruz.Kurumsal lokal SEO ile markanızın bilinirliğini bölgesel olarak arttırmaya ve web sitenize organik bölgedeki kullanıcılardan trafik çekmeye yönelik yararlı olabilecek anahtar kelimeleri farklı araçlardan araştırarak analiz çıkartıyor ve bu strateji belirlenerek bölgesel yol haritası oluşturuyoruz.

Bursa Tarihi

Bursa’nın fethinden ( 6 Nisan 1326 ) İstanbul’un fethine ( 29 Mayıs 1453 ) kadar, İznik’in sembolik başkentliği ( 1331-1335 )i ve Edirne’nin serhat başkentliği dışında, Bursa Osmanlı Devleti’ne başkentlik yapmıştır. İstanbul’un fethinden Cumhuriyetin kuruluşuna kadar Bursa, Hüdavendigar Vilayeti’nin ( Livası ) bir sancağı olarak idari teşkilatta yer almıştır.
 
Osmanlı döneminde Bursa Sancağı’na bağlı bulunan kazalar; Adranos ( Orhaneli ), Gemlik, Mihaliç ( Karacabey ), Kirmasti ( Mustafakemalpaşa ), Mudanya, Yenişehir, İnegöl, Lefke, Gölpazarı, Taraklı, Torbalı, Karamihal, Karahisar, Gümüşhisar, Nallıhan, Beypazarı, Küllük, Günyazı, Seferhisar, Söğüt, Yarhisar, Pazarcık, Domaniç, Harmancık, Soma, Gönen, Gökçedağ, Kebsut, Aydıncık, Ayvacık, Bergama, Kete, Bayramiç ve Kozak’dır.
 
1839 yılında Hüdavendigar Eyaleti olarak isimlendirilen Bursa 1844 yılından itibaren mutasarrıflık ile yönetilmeye başlanmıştır. Dilaver Paşa, Hüdavendigar Eyaleti’nin ilk mutasarrıfı olup, bu dönemde 23 mutasarrıf görev almıştır.
 
1855 yılında Hüdavendigar Eyaleti; Kocaeli ( İzmit ), Hüdavendigar ( Bursa ), Kütahya, Karahisar-ı Sahib ( Afyon ), Erdek, Karasi ( Balıkesir ) Ayvalık olmak üzere 6 liva ve 124 kazadan ibarettir.
 
Osmanlı’da idari teşkilatta yaşanan değişiklikle 1858 ve 1867 yılında yapılan yerel yönetim reformları sonrasında oluşturulan Hüdavendigar Liva ( il ) sının merkez sancağı Bursa olmuştur.
 
1864 yılında ise vilayet oluşturulup 1867 yılı temmuzundan itibaren Bursa valiler tarafından yönetilmeye başlanmıştır. Bursa’nın ilk vali ünvanlı Yöneticisi Hamdi Paşa’dır.
 
1871 yılındaki yönetmeliğe göre taşra yönetimi vilayet, liva, kaza ve köy örgütü olarak dörde ayrılmış, Hüdavendigar Vilayeti’nin merkez sancağı da Bursa olmuştur. Bu düzenlemeye göre ise Bursa Sancağı’na, Gemlik, Mudanya, İnegöl, Yenişehir, Harmancık, Karacabey ve Bilecik ilçeleri bağlıydı. 1881 yılında da Orhaneli ile Mustafakemalpaşa ilçe merkezi olmuştur. 1885 yılında Bilecik’te Ertuğrul Sancağı kurulunca, İnegöl Ertuğrul Sancağı’na bağlandı. 1887 yılında Yenişehir Bilecik’e bağlandı. Gemlik’e bağlı bir bucak olan Pazarköy/Orhangazi de, 1893 yılında yeniden kaza (ilçe) oldu.
 
1918 yılından sonra ise Hudavendigar adı, Bursa Vilayeti olarak değiştirilmiştir. 1924 yılında çıkarılan yasalar ile yönetsel örgütlenmede livalar kaldırılıp iller oluşturulmuştur.
 
1926 yılında Bursa’ya bağlı ilçeler; Mudanya, Gemlik, Orhangazi, Mustafakemalpaşa, Karacabey ve Orhaneli’ dir. 1926 yılında Bilecik’e bağlı olan İnegöl ve Yenişehir, 1930 yılında ise Yenişehir’e bağlı bir bucak olan İznik, Bursa’ya bağlı bir ilçe merkezi olmuşlardır. 1953 yılında Keles, 1987 yılında Orhaneli’nin bucakları olan Büyükorhan ve Harmancık ile Yıldırım, Osmangazi ve Nilüfer merkez ilçeleri, 1990 yılında ise, Kestel ve Gürsu ilçeleri kurulmuştur. Bugün Bursa‘ya bağlı 17 ilçe ile 7 bucak merkezi vardır.
 

Bursa Yerel SEO Ekibi Firmanıza Nasıl Katkı Sağlar?

SEO Hizmeti İLE DAHA İYİ SONUÇLAR ALIN !

Anahtar kelime analizimizde çıkarttığımız anahtar kelimeler ile beraber markanıza özel içerik stratejisi oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz SEO stratejisini uyguluyoruz. Web sitenize çalışmaya başladığımız günden itibaren uyguladığımız Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, SEO stratejisinin sonuçlarına sürekli analiz ediyor ve müşterilerimizi aylık rapolar halinde bilgilendiriyoruz. İnternet sitenizin kaliteli trafik almasının ötesinde sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A/B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

Şimdi tam zamanı bize ulaşın.

Büyükorhan Kurumsal Seo , Gemlik Kurumsal Seo , Gürsu Kurumsal Seo , Harmancık Kurumsal Seo , İnegöl Kurumsal Seo , İznik Kurumsal Seo , Karacabey Kurumsal Seo , Keles Kurumsal Seo , Kestel Kurumsal Seo , Mudanya Kurumsal Seo , Mustafakemalpaşa Kurumsal Seo , Nilüfer Kurumsal Seo , Orhaneli Kurumsal Seo , Orhangazi Kurumsal Seo , Osmangazi Kurumsal Seo , Yenişehir Kurumsal Seo , Yıldırım Kurumsal Seo

Yeni Müşteriler için

Seo Çalışmasına Şimdi Teklif Alın !

Bir önceki yazımız olan En iyi Kilis SEO Hizmeti başlıklı makalemizde Elbeyli Seo, kilis kurumsal seo ve kilis seo fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0224 532 1 253 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?