Dijital Pazarlama Ajansı

Kurumsal

Hakkımızda

WEBKOD ® , 2014’den günümüze, 10 yılı aşan yolculuğu boyunca Bursa’nın Ajansı olarak dijitalleşme süreçleri gibi pek çok atılımlarla sorumluluk almayı bilen rakiplerinden ayrışmayı başardı ve her zaman ilklerin öncüsü oldu.

Varoluş amacımız beş temel değerle işlerlik kazanırken bu değerler bizim kim olduğumuza, neden güçlü olduğumuza ve gelecekte bizi neyin yönlendireceğine işaret ediyor.

TUTKU

Bizi diğerlerinden ayıran işimizi tutkuyla yapmak. Tutku her birimizin içinde olan, bizi güçlü bir ekip yapan birleştirici bir duygu olurken aynı zamanda bizim için, İlk günkü heyecan ve coşkuyla geleceği hayal etmek demek oluyor.

 

TAKIM ÇALIŞMASI

Deneyimli ve uzman kadromuzdaki her bireyin özgün şekilde katkıda bulunmasına önem verirken kişilerin yeteneklerinin geliştirilmesi ve mutlu bir şekilde çalışmaları konusunda kararlı adımlar atıyoruz. Takım çalışması bizim için, çözüm ve başarı odaklı bir aile olmak anlamına geliyor.

 

SORUMLULUK

Başarı bizim sorumluluk duygumuzu alevlendiren temel unsurlardandır. Müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, çevremize ve dünyaya karşı olan sorumluluklarımız bizi; müşterilerimizi iyi anlamaya, teknolojiyi yakından izlemeye, çevreye karşı duyarlı olmaya, doğa dostu politikalar izlemeye itiyor. Sorumluluk bizim için, Tüm gelişen ve değişen durumlarda çevreye, müşterilerimize, gelecek nesillere aktarım sorumluğu taşıyan çizgiye sahip olmak demek oluyor.

 

BAŞARI

Tasarım, kalite ve hız boyutlarında rakiplerimizin önünde olarak sektörde her daim çıtayı yükselten bir kuruluş olmayı tercih ediyoruz. Başarı bizim için, her zaman hedeflerin üzerine çıkan ve yeni nesillere sağlıklı şekilde aktarılan sonuçlar ile eş anlamlı.

 

ADALET

Sahip olduğumuz sorumluluk bizi her daim, her düzeyde adil davranmaya teşvik ederken insana ve emeğe saygılı bireyler olarak davranmamızı sağlıyor. Adalet bizim için, her koşulda tüm paydaş haklarına saygılı olmak anlamına geliyor.

Ekibimizle Yenilikçi ve Dinamik Web Tasarım Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

Ekibimizle Yenilikçi ve Dinamik Seo Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

Ekibimizle Yenilikçi ve Dinamik Sosyal Medya Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

BİZE ULAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Dünyanın neresinde olursanız olun markanız için en iyi dijital performansı elde etmeyi hedefliyorsanız;
uzman ekibimizle mutlaka tanışmalısınız!

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0224 532 1 253 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?