SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

BURSA SEO

Eğer Google’da görünür olmazsanız, sektörel pazarınızda payınız oldukça düşük demektir. SEO stratejistlerimiz ile sizlere bunu nasıl düzeltebileceğinizi göstermek için burada hazırız. 

SEO Nedir ?

Arama Motoru Optimizasyonu
Teşekkür Ederiz.
[Total: 164 Average: 5]

Hizmet verdiğimiz markanın ihtiyaçlarını ve önceliklerinin farklı olduğunu ele alırsak, standart SEO analiz sürecinden bahsedemeyiz. SEO analizi sürecine başlarken, markanıza yaptığımız başlangıç toplantısında tüm ihtiyacı anlayacak doğru sorular ile, hızlı katkı sağlayacak işleri önceliklendirerek bir proje planı oluşturuyoruz.

Bursa SEO Uzmanı

Bursa SEO
Hizmetleri

SEO ile markanızın bilinirliğini arttırmaya ve web sitenize organik kaliteli trafik çekmeye yönelik yararlı olabilecek anahtar kelimeleri farklı araçlardan araştırarak analiz çıkartıyor ve bu strateji belirlenerek yol haritası oluşturuyoruz.

 

Alexa gibi dünya ve ülke sıralamaları düzenli bir şekilde analizleri hazırlıyoruz.

 

Anahtar kelime araştırmanızı yaptıktan sonra anahtar kelime bazında rakip analizini gerçekleştiriyoruz.

SEO Firmanıza Nasıl Katkı Sağlar?

Anahtar kelime analizimizde çıkarttığımız anahtar kelimeler ile beraber markanıza özel içerik stratejisi oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz SEO stratejisini uyguluyoruz.

Web sitenizin kaliteli trafik almasının ötesinde sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A/B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

Web sitenize çalışmaya başladığımız günden itibaren uyguladığımız SEO stratejisinin sonuçlarına sürekli analiz ediyor ve müşterilerimizi aylık rapolar halinde bilgilendiriyoruz.

SEO Danışmanlığı

Web sitenizi; teknik, içerik ve diğer konularda analiz ediyoruz. Hazırladığımız detaylı raporu size sunuyoruz.

Play Video

Web sitenizin Google'da Üst Sıralarda Çıkması

Web Siteniz 7/24 Çalışan Bir Pazarlama Elamanı gibidir.
WhatsApp ile ulaşın
Yardıma mı ihtiyaçınız var ?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz ? 🙂
Powered by