Kullanıcı Deneyimi (UX)

BURSA UX

Bursa Kullanıcı Deneyimi

Eğer Google’da görünür olmazsanız, sektörel pazarınızda payınız oldukça düşük demektir. SEO stratejistlerimiz ile sizlere bunu nasıl düzeltebileceğinizi göstermek için burada hazırız. 

Kullanıcı Deneyimi Nedir ?

Bursa UX
Teşekkür Ederiz.
[Total: 5 Average: 5]

Hizmet verdiğimiz markanın ihtiyaçlarını ve önceliklerinin farklı olduğunu ele alırsak, standart SEO analiz sürecinden bahsedemeyiz. SEO analizi sürecine başlarken, markanıza yaptığımız başlangıç toplantısında tüm ihtiyacı anlayacak doğru sorular ile, hızlı katkı sağlayacak işleri önceliklendirerek bir proje planı oluşturuyoruz.

Bursa Ux Uzmanı

Bursa Ux
Hizmetleri

SEO ile markanızın bilinirliğini arttırmaya ve web sitenize organik kaliteli trafik çekmeye yönelik yararlı olabilecek anahtar kelimeleri farklı araçlardan araştırarak analiz çıkartıyor ve bu strateji belirlenerek yol haritası oluşturuyoruz.

 

Alexa gibi dünya ve ülke sıralamaları düzenli bir şekilde analizleri hazırlıyoruz.

 

Anahtar kelime araştırmanızı yaptıktan sonra anahtar kelime bazında rakip analizini gerçekleştiriyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Firmanıza Nasıl Katkı Sağlar?

Anahtar kelime analizimizde çıkarttığımız anahtar kelimeler ile beraber markanıza özel içerik stratejisi oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz SEO stratejisini uyguluyoruz.

Web sitenizin kaliteli trafik almasının ötesinde sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A/B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

Web sitenize çalışmaya başladığımız günden itibaren uyguladığımız SEO stratejisinin sonuçlarına sürekli analiz ediyor ve müşterilerimizi aylık rapolar halinde bilgilendiriyoruz.

Ux Danışmanlığı

Web sitenizi; teknik, içerik ve diğer konularda analiz ediyoruz. Hazırladığımız detaylı raporu size sunuyoruz.

Teklif Talebi

Web sitenizin Kullanıcı Deneyim Farkı

Web Siteniz 7/24 Çalışan Bir Pazarlama Elamanı gibidir.
×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0224 532 1 253 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?